Firmy Ppoż

Jak wybrać firmę do opracowania IBP?

Napisane przez: firex.pl Data: . Kategoria: Poradnik ppoż

Szukając firmy, która opracuje dla nas instrukcję bezpieczeństwa pożarowego napotykamy na zasadnicze pytanie „jak wybrać odpowiednią firmę do opracowania instrukcji bezpieczeństwa pożarowego?” W dobie uwolnienia zawodów i swobody działalności gospodarczej zadanie wcale nie jest proste. Na rynku można znaleźć zarówno w pełni profesjonalne firmy jak i osoby, które kompletnie nie powinny zajmować się tym tematem. Więc na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy?

wymagania ppoz dla budynku

Najważniejsze wymagania ppoż dla budynku

Napisane przez: firex.pl Data: . Kategoria: Poradnik ppoż

Często nasi klienci zastanawiają się jak przygotować się do kontroli straży pożarnej? W związku z tym przygotowaliśmy poradnik z najważniejszymi wymaganymi jakie musi spełnić właściciel, zarządca, użytkownik obiektu, o którym mowa w art. 4 ust. 1 i 1a ustawy o ochronie przeciwpożarowej.

Jak długo ważna jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Jak długo ważna jest instrukcja ppoż?

Napisane przez: firex.pl Data: . Kategoria: Poradnik ppoż

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego ważna jest przez dwa lata od daty opracowania lub daty ostatniej aktualizacji, pod warunkiem, że w trakcie nie było takich zmianach sposobu użytkowania obiektu lub procesu technologicznego, które wpływają na zmianę warunków ochrony ppoż.
kto moze opracowac instrukcje bezpieczenstwa pozarowego

Kto może opracować instrukcję ppoż

Napisane przez: firex.pl Data: . Kategoria: Poradnik ppoż

Zgodnie z art. 4 pkt. 2, 2a, 2b ustawy o ochronie przeciwpożarowej instrukcje bezpieczeństwa pożarowego mogą opracowywać osoby, które spełniają kryteria stawiane osobom wykonującym czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej, czyli:

Fanpage

Fanpage FIREX

Kontakt

Fanpage FIREX
 FIREX
 ul. F. Chopina 10
 23-300 Janów Lubelski
  506 412 807
 biuro@firex.pl